+420 354 621 900

Typy procedur

Moderní balneoprovoz Hotelu Westend se specializuje na léčení a prevenci onemocnění ledvin, močových cest, pohybového aparátu, dýchacích cest a poruch látkové výměny. 

Využíváme klasické přírodní zdroje regionu, i tradiční léčebné metody — elektro a vodní procedury.

 S kompletním přehledem procedur a cenami se můžete seznámit na  Price procedur-Westend.jpg


VODNÍ PROCEDURY

подводныймассаж.jpg

Vodní procedury přispívají k uvolnění, uklidnění, pomáhají zvýšit koncentraci pozornosti, dochází ke snížení svalového napětí.Vodní procedury stimulují srdeční činnost, zlepšují stav pokožky - navracejí jí svěžest a pružnost. Jsou indikovány lidem, kteří mají málo pohybu.

Úplný přehled vodních procedur ZDEPROCEDURY S VYUŽITÍM PŘÍRODNÍCH LÉČIVÝCH ZDROJŮ

процедура грязь.jpg

Procedury s využitím přírodního plynu a dalších léčivých zdrojů  jako je slatina, rašelina, parafin, minerální vody - jsou nedílnou součástí léčebného programu. Přírodní plyn se používá ve formě injekcí, minerálních koupelí a suchých uhličitých koupelí. Injekce pomáhají od bolestí pohybového aparátu, koupele zlepšují prokrvení tkání a vnitřních orgánů. Parafinové zábaly zlepšují pohybové funkce a prokrvení pokožky.
Úplný přehled procedur s využitím přírodních léčivých zdrojů ZDEMASÁŽE

massage.jpg

Masáže patří k základním elementům léčebného programu, nabízíme klasické (částečné a celkové) i reflexní masáže.

Masáže zlepšují krevní oběh, zmenšují otoky a svalové napětí, pomáhají od bolestí, otevírají póry a odvádějí toxiny z těla, zmenšují napětí nervů, a v neposlední řadě uklidňují.
Úplný přehled masáží  zde
ELEKTROPROCEDURY

лимфодренаж.jpg

Elektroprocedury  - nízko- a vysokofrekvenční proudy, světloléčba, magnetoterapie, přístrojová lymfodrenáž - vykazují výbоrné účinky  na nervová zakončení, využívají se při chronických zánětlivých onemocněních, pomáhají léčit otoky. Tyto procedury zlepšují krevní oběh, zvyšují imunitu, posilují procesy regenerace.
Elektroprocedury jsou téměř bez kontraindikací a vykazují vysoký stupeň účinnosti.

Úplný přehled elektroprocedur zde

OMLAZUJÍCÍ PROCEDURY

Для оксио-терапии.jpg

Kromě klasického lázeňského léčení nabízíme unikátní omlazující procedury. Terapie Gerovital-Aslan v kombinaci s vitaminovou léčbou způsobuje rychlou regeneraci buněk a zpomalení procesů stárnutí, zlepšují získané dovednosti, paměť.
Kyslíková terapie výrazně zlepšuje paměť a zvyšuje vitalitu organismu.

Úplný přehled omlazujících procedurZDE
 
RELAX A WELLNESS

bazen.jpg
Nezbytným a příjemným doplněním komplexu léčebných procedur jsou wellness procedury. Masážní bazén s protiproudem, sauna a solárium jsou procedury, které napomáhají relaxaci, zlepšení nálady a dobití energie.
Přispívají ke zvýšení imunity a obnovení práceschopnosti.
Úplný přehled relaxačních a wellness procedur ZDEКОSMETICKÁ PÉČE

косметолог.jpg
Kosmetický salón v Hotelu Westend nabízí klasickou péči o obličej a tělo pro muže i ženy. Můžete vyzkoušet barvení řas a obočí, depilaci voskem nebo speciální procedury jako je péče s produkty Acai nebo vinné révy. Lymfatické masáže, ošetření s mořskými řasami nebo čokoládová péče uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Ceník procedur.jpg